Kopuły geodezyjne

Firma Tecnotek oferuje kopuły geodezyjne amerykańskiej firmy Pacific Domes.

Nasze kopuły oparte są na stelażu z galwanizowanej stali wysokiej wytrzymałości z pokryciem z materiału. Kopuły posiadają odpinany dach, drzwi wejściowe, zestawy kotwiące do dowolnego rodzaju podłoża oraz dwa rodzaje okien: okrągłe i panoramiczne (w zależności od wielkości kopuły). Kopuły mogą posiadać odpinany dach, dodatkowe drzwi, etc.

Dostępne rozmiary i parametry kopuł

Stalowa konstrukcja kopuły nie tylko utrzymuje samą kopułę, ale pozwala również na instalacje we wnętrzu – sprzęt audiowizualny, elementy scen i scenografii. Kopuły są odporne na wiatr, śnieg i trzęsienia ziemi.

Pokrycie kopuły może być wykonane z różnych materiałów, w zależności od potrzeb. Zwykle używany jest winyl (przezroczysty lub kolorowy). Dal wymagających klientów proponujemy pokrycie materiałem CoverLite – innowacyjnym produktem odpornym na nagłe zmiany temperatury, wodoodpornym i przepuszczającym najwięcej światła.

Każdy rodzaj pokrycia dostępny jest w praktycznie dowolnym kolorze, umożliwiając projekcję obrazów z zewnątrz i wewnątrz (360 stopni) co pozwala na stworzenie innowacyjnego i wizualnie efektownego środka komunikacji.

Kopuła może być wyposażona w panoramiczne okno – duże przezroczyste powierzchnie umożliwiające wgląd z zewnątrz do środka kopuły.

Do naszych kopuł proponujemy szereg rodzajów podłóg, w tym samopoziomujących. Podłogi te są całkowicie ognioodporne i dostępne w rozmaitych wykończeniach (drewno, żywice, wykładzina)

W kopułach można instalować urządzenia klimatyzacyjne, jakkolwiek ze względu na swoją konstrukcję posiadają bardzo dobrą wentylację grawitacyjną. W większości przypadków, klimatyzacja nie jest konieczna.

Kopuły Pacific Domes posiadają szereg referencji:

… i wiele innych

Zobacz więcej na: PACIFIC DOMES

All photos provided herein are property of PACIFIC DOMES

Muzyka:

Tecnotek Polska Sp. z o.o. S.K.A, kapitał zakładowy 75.000 PLN, opłacony w całości