Serwis poduszkowców

Oferowany przez nas sprzęt jest nowy i posiada roczną gwarancję na kadłub i osprzęt. Silniki Hirth montowane w poduszkowcach są specjalnymi ultra-lekkimi urządzeniami stosowanymi m.in. w helikopterach, ultra-lekich samolotach czy profesjonalnych moto- i para-lotniach.

Wzmacniany kevlarem kadłub z laminatu naprawia się w podobny sposób jak kadłuby łodzi, natomiast w stosunku do silników stosuje się reżim obsługi technicznej tak jak dla silników samolotów. Standardowy czas pomiędzy remontami silnika to ok. 1000 roboczo-godzin (przy 75% mocy). Po tym okresie musi nastąpić generalny przegląd silnika - wiąże się to jego wymontowaniem, rozłożeniem na części, inspekcją poszczególnych elementów i ewentualną wymianą zużytych części na nowe (czynności te wykonujemy w serwisie).

Jednym z szybciej zużywających się elementów konstrukcji poduszkowca jest fartuch. Jednak ze względu na jego modułową konstrukcję (kieszenie), naprawa fartucha nie wymaga wizyty w serwisie, każdy użytkownik może wymienić zużyty segment na nowy nawet w terenie.

Muzyka:

Tecnotek Polska Sp. z o.o. S.K.A, kapitał zakładowy 75.000 PLN, opłacony w całości